Tooted
5000K silmade kaitse pinnale paigaldatav LED-paneelivalgusti
1. LED-tahvel/klassivalgustid, mis kaitsevad silmi.
2. Erakordselt õhuke disain, esmaklassiline LED-kiip, sinise valgusega{1}}vaba silmade kaitse ning lihtne kokkupanek ja hooldus.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. on Hiinas üks parimaid 5000 000 silmakaitse pinnale paigaldatava LED-paneeli valgusti tootjaid ja tarnijaid. Tere tulemast ostma siin müüdavaid vastupidavaid tooteid ja hankima meie tehasest hinnakirja. Kõik kohandatud tooted on kõrge kvaliteediga ja konkurentsivõimelise hinnaga.

Toote omadused
1.Akrüülpaneel + iluvõre valgusjuhtplaat kahekihiline kaitse. Pimestamisvastane-ja mitte-pimestav
2. Nelja-poolne alumiiniumraami ümbris on tugev ja vastupidav
| Võimsus: | 36±3W |
| Energiatõhusus: | >80lm/W |
| Sertifitseerimine: | CE, Rohs |
| Nimipinge: | 220V |
| Värvi temperatuur: | 5000K±200K |
| Sagedus: | 50/60 Hz |
| CRI (värviedastusindeks): | Suurem või võrdne 95 (R9 suurem või võrdne 80) |
| Sinise valguse oht: | RG0 (vaba) |
| Eluaeg: | Suurem või võrdne 30000H |
| Suurus: | (1200) × (300) × (65) mm |
Lisateave klassiruumide LED-valgustuse kohta:





Klassiruumide led-valgustite paigaldamine:


Projekt:

Valgustuse simulatsiooni test:

Kuum tags: 5000k silmakaitse pinnakinnitusega LED-paneelivalgusti, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta näidis










