Tooted
T8 Bar Tube LED kasvuvalgusti
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. on Hiinas üks parimaid t8-baartoru LED-valgustite tootjaid ja tarnijaid. Tere tulemast ostma siin müüdavaid vastupidavaid tooteid ja hankima meie tehasest hinnakirja. Kõik kohandatud tooted on kõrge kvaliteediga ja konkurentsivõimelise hinnaga.
Funktsioon:
1. T8 Bar Tube LED Grow Light on kõrge energiatõhususega, pakkudes optimaalset valgusvõimsust taimede maksimaalseks kasvuks.
2. See uuenduslik kasvuvalgusti on loodud taimede tervisliku ja jõulise kasvu soodustamiseks, kusjuures spekter on spetsiaalselt kohandatud iga taime arenguetapi jaoks.
3. Selle elegantse ja moodsa disainiga T8 Bar Tube LED Grow Light on lihtne paigaldada ja see sobib suurepäraselt siseaianduse entusiastidele, kes soovivad oma taime potentsiaali maksimeerida.
Spetsifikatsioon:
| Võimsus | 5W /6W/9W/10W/30W/33W |
| Suurus | 30cm 60cm 120cm 150cm |
| Sisendpinge | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Täielik spekter |
| CRI | >80 |
| Valgusefektiivsus | 140lm/w 160lm/w |
| Kiirnurk | 180 kraadi |
| Veekindel | 1 IP65 |
|
Eluiga |
50000 |
| Garantii | 5 aastat |
Üksikasjalikud pildid:



kasutamine:



Meie kohta:


Pakkimine ja kohaletoimetamine:

Kuum tags: t8 bar toru led kasvama valgus, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müüa, laos, tasuta proov












