Tooted
Taimekasvatuse valgus
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. on Hiinas üks parimaid taimekasvatusvalgustite tootjaid ja tarnijaid. Tere tulemast ostma siin müüdavaid vastupidavaid tooteid ja hankima meie tehasest hinnakirja. Kõik kohandatud tooted on kõrge kvaliteediga ja konkurentsivõimelise hinnaga.
Funktsioon:
1. Crop Production Light pakub taimedele ideaalset valgusspektrit, võimaldades neil tõhusalt õitseda ja laieneda.
2. Erinevat tüüpi põllukultuuride spetsiifiliste nõuete täitmiseks pakub meie seade valguse intensiivsust ja kestust, mida saab reguleerida.
3. Põllumajandustootjad võivad Crop Production Light 2 kasutamisel eeldada paremat saagikust ning tervemaid ja vastupidavamaid taimi.
Spetsifikatsioon:
| Võimsus | 5W /6W/9W/10W/30W/33W/36W |
| Suurus | 30cm 60cm 120cm 150cm |
| Sisendpinge | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Täielik spekter |
| CRI | >80 |
| Valgusefektiivsus | 140lm/w 160lm/w |
| Kiirnurk | 180 kraadi |
| Veekindel | 1 IP65 |
|
Eluiga |
50000 |
| Garantii | 5 aastat |
Üksikasjalikud pildid:



kasutamine:



Meie kohta:


Pakkimine ja kohaletoimetamine:

Kuum tags: taimekasvatusvalgus, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müügiks, laos, tasuta proov











