Tooted
Kõndige sügavkülmiku LED-tuledes
- Energiasääst võrreldes luminofoorlampidega kuni 50 protsenti.
- EI OLE UV- ega IR-kiirgust; EI OLE müra; EI värelus.
- IP65 vee- ja niiskuskindel.
- Püsipinge ja kuumakaitsega juht.
- Ideaalne valgustus ärikülmikutele ja sügavkülmikutele.
kõndige sügavkülmiku LED-tuledes

Jalutage sügavkülmikus LED-tuled Omadused:
- Pakkuda kuni 160 LM/W suurepärast valgusefektiivsust.
- Energiasääst võrreldes luminofoorlampidega kuni 50 protsenti.
- EI OLE UV- ega IR-kiirgust; EI OLE müra; EI värelus.
- IP65 vee- ja niiskuskindel.
- Püsipinge ja kuumakaitsega juht.
- Ideaalne valgustus ärikülmikutele ja sügavkülmikutele.
Toote spetsifikatsioon:
| tootenimi | kõndige sügavkülmiku LED-tuledes |
| Võimsus | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Pikkus | 300 mm / 600 mm / 900 mm / 1200 mm / 1500 mm |
| Tõhusus | 160Lm/W |
| Pinnatöötlus | Piimjas / läbipaistev |
| Sisendpinge (V) | AC 85-265V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| IP reiting | 65 |
| Tööaeg (tund) | 30000 |
| Garantii | 5 aastat |
Rohkem detaile:





KKK:
Kui palju valgust sissekäigujahuti vajab?
Jahuti jaoks vajalik valgustus sõltub selle funktsioonist. Võrreldes tööks kasutatavate jahutitega vajavad hoiuruumid palju vähem valgustust, kuigi valgusallikate efektiivsus ei tohiks olla väiksem kui 40 luumenit vati kohta või need peaksid välja lülituma 15 minuti pärast pärast nende kasutamise lõppu.
Üldiselt peaksid toiduvalmistamise ruumid olema 50 jala küünlad. 10 jala küünalt hoiuosadele ja 20 jalaküünlaid tugiruumidele (pesualadele).
Milline on parim värvitemperatuur jahedamas valguses kõndimiseks?
Soovitatav on kas 4000K või 5000K. Kõige populaarsem sissepääsuga jahutite valik on 5000K.
Kas ma pean oma sügavkülmiku LED-tulesid vahetama?Sagedamini?
Mitte siis, kui valite õige olukorra jaoks sobiva valguse. Varajase rikke või asendamise eeldamiseks pole põhjust. LED-id võivad külmas keskkonnas väga kaua vastu pidada. Kõigil meie tuledel on minimaalne 5-aastane garantii.
Kuum tags: sügavkülmiku LED-tuled, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müügiks, laos, tasuta proov










