Tooted
Farmatseutilised lambid
UVC ultraviolettlambid lainepikkusega 254 nm, mis kuuluvad teatud tüüpi madalrõhuga elavhõbedalampide -tüüpi.
Küsi pakkumist
Toote tutvustus

Omadused
- Steriliseerimise põhimõte:Kiiritab mikroobset DNA-d, et kahjustada selle struktuuri, takistades paljunemist ja saavutades tõhusa steriliseerimise.
- Rakenduse stsenaariumid:
- - Õhu ja pindade desinfitseerimine farmaatsiatöökodades ja puhastes ruumides (nt operatsioonilauad, seadmete korpused);
- - Ravimite pakkematerjalide steriliseerimine;
- - Aseptilise keskkonna säilitamine laborites.
Spetsifikatsioon
| 高棚灯 Highlight | |
| Võimsus | 100W 150W 200W |
| Sisendpinge (V) | AC85-265V, AC 100-277V, 12-24V DC, 24-48V DC |
| Värvitemperatuur (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Valgusefektiivsus (LM/W) | 70-80LM/W |
| Kiirnurk | 180 kraadi |
| Veekindel | IP66 Veekindel |
| Materjal | ADC12 survevalu-alumiinium |
| Juht | Tavaline juht või MEANWELL juht |
| Garantii | 5 aastat |
| Veekindel | IP65 |
| Eluiga (tunnid) | 50000 |
toote võtmetehnoloogiad
Detail 01.
Detail 02.
Rakendused


Meie ettevõte






Kuum tags: farmaatsialambid, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, osta, hind, parim, odav, müügiks, laos, tasuta proov
Paari:
Kvaliteetsed rantšotuled
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
-
Külmkapi sügavkülmiku LED tuliVaata veel> -
Kõndige-jahedamate LED-sügavkülmiku tuledesVaata veel> -
32W T8 V kujuga LED jahuti või sügavkülmiku tuled 5000k s...Vaata veel> -
4 Ft. Külmutatud LED-ekraanvalgustidVaata veel> -
LED külmikuvalgusti veekindel IP66Vaata veel> -
Külmkapp T8 LED valgustiVaata veel>










